Je tomu len zopár dní, čo svet navždy opustil mladý YouTuber Majo Seman, ktorý mal celý život ešte len pred sebou. Ako sa ukázalo, navonok usmiaty muž mal mať zásadné problémy s návykovými látkami, v dôsledku čoho napokon začiatkom septembra skonal.

1. septembra šokovala celé Slovensko nečakaná informácia o úmrtí influencera a YouTubera Maja Semana. Mladík, ktorého si zamilovali desaťtisíce fanúšikov, mal poslednýkrát vydýchnuť v priestoroch prenajatého bytu, kde býval spoločne s priateľkou Adelou.

Dvojica na sociálnych sieťach ukazovala svoj vzťah bez príkras, pričom na YouTube možno zhliadnuť aj videá, ktoré vháňajú slzy do očí. Kým partnerka zosnulého bola tesne po úmrtí Maja prevezená do lekárskej starostlivosti, jeho matka sa snaží bojovať so svojou bolesťou s pomocou rodiny.

Napriek tomu rešpektuje skutočnosť, že fanúšikovia mali jej syna radi, a preto ich informovala, že posludná rozlúčka s ním bude už onedlho. „Posledná rozlúčka s Majkom bude 14.9. v utorok o 13:00 v Štúrove na novom cintoríne,“ uviedla na sociálnej sieti Instagram, pričom má na účastníkov pohrebu malú prosbu.

„A ak chcete prísť, prosím, oblečte si nejaký svetlý, najlepšie biely vrch, je to gesto, ale cítim to tak.. Biela je farba čistoty a pre mňa aj nádeje.. A tá zomiera posledná!“ vyzýva zronená žena. „Bol si perfektný a dokonalý presne tak, ako to malo byť. Pre mňa a pre každého, kto to cítil tiež tak. Ďakujem Ti za všetko,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG