2. septembra šokovala celé Slovensko informácia o šokojúcom úmrtí mladého YouTubera, ktorý v minulosti priznal závislosť od návykových látok. Len 20-ročný Majo Seman mal skonať v priestoroch prenajatého bytu, kde sa našli aj tieto predmety >>>TU<<<!

Fanúšikovia YouTubera Maja Semana zostali doslova zdrvení potom, čo sa na verejnosť dostala informácia o jeho nečakanom úmrtí. Aj keď len pár dní pred smrťou uviedol, že je už mesiac „čistý“, pár hodín pred smrťou vyzýval followerov, aby mu dávali „lajky“ na fotografiu, aby cítil ich podporu.

Šokujúca informácia však prišla na druhý deň, keď prostredníctvom instastories oznámila jeho matka, že jej syn už nie je medzi živými. „Majko už nenatočí žiadne video, dnes mi polícia oznámila, že môj syn zomrel. 22. septembra by oslávil 21-narodeniny. Nie sú slová, ktoré by vyjadrili bolesť a smútok, navždy bude somnou. Nech odpočíva v pokoji a jeho duša nájde to, čo vždy hľadala. Nedokázala som ho zachrániť, mrzí ma to,napísala na profil Maja Semana jeho zdrvená matka.

Onedlho sa prihovorila sledovateľom na Instagrame opäť, keď značne zlomená uviedla, že cíti vinu za smrť svojho syna. „Neviem, ako to zvládnem, tak strašne si to vyčítam… Tak strašne to bolí,“ napísala len pár hodín po tragédii, pričom sa poďakovala aj za správy od fanúšikov. Následne bola okrem svojho profilu aktívna aj na stránke zosnulého Maja, kde sa prihovorila práve jeho sledovateľom.

„Vy nechápete, že zajtra alebo hocikedy môže vyhasnúť ďalší mladý život? Ja sa so svojim obrovským smútkom vyrovnávam ako viem a ako to cítim. A vy, čo píšete, že som chorá teta, nie sú choré iné veci? Díleri, ktorí predávajú drogy a potom si kľudne ľahnú spať? Ľudia, ktorí sa smejú iným ľuďom?“ pýta sa žena a jedným dychom dodáva: „Mne tento svet zničil syna, pretože tiež hľadal a navždy mu budem vďačná za to, čo ma naučil.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tpb, itsmajoseman