Známe slovenské kapely Desmod, ako aj Desmod a Robo Šimko smútia. Obidve hudobné formácie na sociálnej sieti oznámili, že náhle prišli o blízkeho spolupracovníka, ktorý ich sprevádzal dlhé roky. Na koncertoch i v štúdiách mal na starosti techniku, no k tej sa už viac nepostaví.

Skupina Desmod s frontmanom Kulym si prešla za posledné mesiace turbulentným obdobím. Po rozpade vznikla okrem pôvodnej aj ďalšia formácia s názvom Desmod a Robo Šimko, ktorá začala pod novým menom takmer okamžite koncertovať. Obidve kapely a bývalých spoluhráčov však aktuálne zasiahla mimoriadne smutná správa.

Ako zverejnil Kuly na sociálnej sieti, o život prišiel ich šéf techniky Martin Michálek, ktorý sprevádzal cestu skupiny od samého začiatku. „Kamaráti. Máme smútok. V piatok odišiel náš brat v rock n’rolle. Šéf techniky Martin ‚Mišo‘ Michálek. Od začiatku v nás veril a bol s nami. Prežili sme spolu všetko dobré aj zlé. Miško, ďakujeme. Bola to jazda. Naše myšlienky sú s tebou a tvojimi blízkymi,“ uviedol spevák.

K smutným slovám sa pripojil na svojom profile aj Desmod s Robom Šimkom: „So smútkom oznamujeme, že nás opustil dlhoročný kolega a priateľ, Martin ‚Mišo‘ Michálek. Odpočívaj v pokoji, Miško. Ďakujeme za všetko,“ odkázali hudobníci. Len pred pár hodinami zasiahla Slovensko aj správa o úmrtí dlhoročného redaktora RTVS.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/DESmod, DESMOD a Robo Šimko