8. septembra sa celý svet ponoril do smútku potom, čo odišla na večný odpočinok anglická kráľovná Alžbeta II.. Zlatica Puškárová priznala, že ako novinárka dlhé roky sledovala jej príbeh, pričom spolu s panovníčkou sa počas týždňa navždy rozlúčila aj s jednou z najdôležitejších žien svojho života.

Moderátorka televízneho spravodajstva si momentálne prechádza mimoriadne náročným obdobím. Zlatica Švajdová Puškárová (45) sa totiž pred fanúšikmi na sociálnej sieti zverila so zdrvujúcou informáciou, že ju počas uplynulých dní navždy opustila milovaná babička, ktorá 2. februára oslávila 93. narodeniny.

,,Tento týždeň som sa navždy rozlúčila s mojou milovanou 93-ročnou starou mamou. Dnes odišla mnohými milovaná 96-ročná kráľovná Alžbeta II. Jedna obdivuhodne tvorila dejiny ako najdlhšie úradujúca panovníčka, moja stará mama zas vo svojom svete ukazovala, ako sa dá s gráciou starnúť do vysokej staroby a zostať statočnou až do konca. Bola to generácia silných, vzácnych žien, ktoré pre svojich blízkych veľa znamenali. Prežili takmer celé storočie,“ uviedla zarmútená moderátorka Televíznych novín, ktorej vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/zlaticapuskarova