Smutná správa zasiahla rodinu známeho španielskeho futbalového trénera. Ten sa rozhodol pomôcť svojej 9-ročnej dcérke zabojovať s rakovinou, no ona svoj boj, žiaľ, prehrala.

Rodinu známeho futbalového trénera Luisa Enriqueho zasiahla mimoriadne smutná správa. Jeho len 9-ročná dcérka Xana prehrala boj so zákernou rakovinou kostí. S chorobou sa podľa informácii britského denníka Mirror pasovala celých päť mesiacov.

Luis bol španielskym futbalovým manažérom, no práve zarmucujúca diagnóza jeho dcérky pred mesiacmi bola dôvodom, pre ktorý sa rozhodol skončiť s kariérou a stáť po boku Xany pri jej ťažkom boji.

Zronený otec napísal na sociálnu sieť dojímavý odkaz. „Naša dcérka Xana zomrela vo štvrtok popoludní vo veku 9 rokov po piatich intenzívnych mesiacoch boja s osteosarkómom. Ďakujeme ti za všetku lásku, ktorú si nám počas týchto mesiacov dala a oceňujeme porozumenie. Budeš nám veľmi chýbať, ale budeme na teba myslieť každý deň do konca života s nádejou, že sa v budúcnosti stretneme znova. Budeš hviezdička, ktorá vedie našu rodinu. Odpočívaj v pokoji, malá Xana,“ dodal s poďakovaním nemocnici, dobrovoľníkom, ako aj paliatívnemu kňazovi. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Telemundo Deportes