Nadaná herečka Dominika Richterová zažíva v týchto dňoch bolestivú stratu svojej najlepšej kamarátky. Tá mala zdravotné ťažkosti už dlhšie obdobie, lekári ju ale udržiavali pri vedomí a dopriali jej prežiť plnohodnotný, aj keď krátky život popri svojej majiteľke Dominike. 

“Kamaráti, 5. februára odišla moja najlepšia kamarátka- Bobuľka. Mám zlomené srdiečko a posledné dni sa nebránim slzám,” priznáva zlomená Dominika. Bobuľku poznajú diváci slovenského sitcomu televízie Markíza Susedia pod menom Roger. Dominika informuje fanúšikov o dôvode, prečo sa už zajačik na televíznej obrazovke neobjaví: “Bola v mojom náručí, zaspávala sladko, bezbolestne (dúfam) a až dokonca počúvala tlkot srdca, ktoré tak bolelo-milovalo. Nechcela odísť ani v ten deň- bojovníčka, ktorej srdiečko nemohlo utíchnuť.”

Nanešťastie, mala genetickú chybu zubov, ktoré prerastali nahor aj nadol. Následkom neprijímania potravy bola jej imunita oslabená a začali sa pridružovať rôzne zdravotné problémy. Dominika zároveň vyzýva budúcich majiteľov zajačikov k opatrnosti: “Dávajte si pozor, kde zajka kupujete! Vady zúbkov sú tými najčastejšími! Vznikajú krížením, množením, atď. Zajačikovia si zaslúžia prežiť kvalitný život! Sú to úžasné milujúce a inteligentné tvory! Bohužiaľ, moja Bobi to šťastie nemala, a tak sme boli u lekára častejšie ako spolu ňuňkajúce sa v postieľke. ĽÚBIM ŤA, PRINCEZNÁ MOJA, SPINKAJ SLADKO a počkaj ma tam.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/dominikarichterova