Zo sveta šoubiznisu dorazila mimoriadne smutná správa. Vo veku 77 rokov odišiel do hereckého neba umelec, ktorý účinkoval v desiatkach seriálov i filmov. Ako prezradili jeho najbližší kolegovia, herec podľahol rakovine, ktorú mu diagnostikovali iba pred pár mesiacmi.

Včera (27. júla) odišiel na večný odpočinok herec, režisér a producent Tony Dow. V máji tohto roka mu bola diagnostikovaná rakovina, ktorá sa mu napokon stala osudnou. V posledných chvíľach svojho života bol obklopený milujúcou rodinou. Zbohom mu dala manželka Lauren, s ktorou prežil 42 rokov, a ich spoločný syn Christopher.

Smutnú správu zverejnili na sociálnej sieti jeho spolupracovníci. ,,Vieme, že svet je spoločne zarmútený stratou tohto neuveriteľného muža. Toľko nám všetkým dal a mnohí ho milovali. Jeden fanúšik to povedal najlepšie: Je zriedkavé, keď existuje človek, ktorý je tak všeobecne milovaný ako Tony,“ uviedol hercov tím.

Tony sa preslávil už v rokoch 1957 až 1963, keď stvárnil postavu Wallyho Cleavera v sitcome Nechajte to na Beaverovi. Následne sa objavil v seriáloch Adam-12, Milujte americký štýl, Knight Rider či Hardy Boy. Fanúšikovia ho však mohli vidieť aj v mnohých filmoch, pričom najslávnejšie sú snímky Dickie Robert: Bývalá detská hviezda i Lucky Day.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: Twitter, Pixabay