Zo slovenského šoubiznisu dorazila veľmi smutná správa. Vo veku len 48 rokov odišiel náhle a nečakane na večný odpočinok známy bývalý športový komentátor, ktorý pôsobil najmä v RTVS, no neskôr aj pre televíziu JOJ. Príčina smrti nateraz nie je známa.

Známy bývalý športový komentátor Andrej Miklánek náhle odišiel vo veku 48 rokov. Poslednýkrát vydýchol v kúpeľoch vo Vyšných Ružbachoch, no príčina smrti nateraz nie je známa a bude určená až po nariadenej pitve. Smutnú informáciu priniesol portál Strategie. Miklánek bol dlhoročnou tvárou RTVS, no pôsobil aj v TV JOJ.

Začínal ako externý asistent, no pracoval i ako športový redaktor, pričom komentoval aj zápas o bronz na MS 2003 s nebohým Paľom Demitrom, či v manažmente televízie RTVS. Bol autorom a stál za spustením športovej stanice Trojka. Rovnako bol šéfredaktorom magazínu RUNGO a na JOJke sa podieľal na príprave detskej stanice ŤUKI TV. Od roku 2015 pracoval v Telekome, kde bol zodpovedný za platformu Magio.

Na sociálnej sieti mu venovala spomienku aj samotná RTVS: „Zomrel Andrej Miklánek. Sekcia športu RTVS dnes s poľutovaním prijala správu o úmrtí bývalého hokejového komentátora, šéfredaktora športu a autora projektu športového kanála v roku 2008 Andreja Miklánka. Česť jeho pamiatke,“ napísala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: strategie.hnonline.sk │ Foto: FB/Šport v RTVS