V posledných dňoch prichádza jedna smutná správa za druhou. Slovensko prišlo o legendárnu herečku Máriu Kráľovičovú a krátko na to podľahla vážnemu ochoreniu americká herečka Kirstey Alley. Vzápätí sa fanúšikovia dozvedeli o úmrtí ďalšej známej osobnosti.

Vo veku iba 34 rokov zomrel americký divadelný herec Quentin Oliver Lee, ktorému v máji tohto roku diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Podstúpil liečbu, ktorá však nezabrala a po siedmich mesiacoch prehral statočný boj so závažným ochorením. Smutnú správu zverejnila jeho manželka Angie. ,,Na tvári mal úsmev a bol obklopený tými, ktorých miloval. Bolo to pokojné a dokonalé,“ napísala na sociálnej sieti.

Quentin dostal množstvo ponúk na účinkovanie vo filmoch či seriáloch, no on sa zamiloval do divadla. Na slávnom Broadwayi stvárnil niekoľko hlavných úloh, pričom jedna z nich bola aj v predstavení Fantóm opery. „Fantómova rodina je zarmútená zo správy o smrti Quentina Olivera Leeho. Quentin viedol úžasne naše severoamerické turné v roku 2018. Naše srdcia sú s Quentinovou rodinou a priateľmi,“ zareagoval na hercovú smrť oficiálny účet Fantóma opery na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: CNN | Foto: Twitter, Pixabay