Zo sveta šoubiznisu dorazila mimoriadne smutná správa. Herec, ktorý sa preslávil v obľúbenom seriáli, totiž náhle zomrel. Netrpel žiadnymi zdravotnými problémami, v dôsledku čoho je jeho smrť o to viac šokujúcejšia nielen pre rodinu, ale i fanúšikov.

Vo veku 56 rokov zomrel bývalý hráč NFL a americký herec Brad William Henke, pričom poslednýkrát vydýchol v spánku. Smutnú správu oznámila trúchliaca rodina, ktorá požiadala fanúšikov o súkromie. Presnú príčinu smrti odhalí až nariadená pitva.

Henke bol v roku 1988 draftovaný do Národnej futbalovej ligy z tímu New York Giants a následne sa presunul do tímu Denver Broncos. Kvôli opakovaným zraneniam sa napokon v roku 1994 rozhodol odísť. Pôvodne sa chcel presadiť ako tréner, no zúčastnil sa konkurzu na reklamu, čo mu radikálne zmenilo život. Bol totiž pozvaný na kurz herectva, ktorý ho nadchol.

Bývalý športovec si nakoniec získal fanúšikov účinkovaním v komediálnom seriáli Orange Is the New Black, kde stvárnil väzenského dozorcu. Za túto postavu dokonca získal ocenenie SAG Awards. Neskôr sa objavil v seriáloch Chicago Hope, Dexter, Lost či Nash Bridges. Zahral si vo filmoch Space Jam, World Trade Center aj Split.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: CNN | Foto: Twitter, Pixabay