Známy herec krátko pred Vianocami odišiel nečakane na druhý svet. 58-ročný umelec, ktorý sa okrem iného objavil aj v snímke Pianista, mal zomrieť 22. decembra po krátkej a intenzívnej chorobe. Poslednýkrát vydýchol na nemocničnom lôžku na Floride.

Známy herec Ronan Vibert zomrel vo veku 58 rokov. Umelec mal podľa slov jeho hovorcu pre Hollywood Reporter skonať krátko pred Vianocami 22. decembra. Rodáka z britského grófstva Cambridgeshire mala skoliť bližšie nešpecifikovaná rýchla a intenzívna choroba.

Ronan napokon skončil v nemocnici na Floride, kde vydýchol poslednýkrát. Smútočný obrad sa uskutoční v nasledujúcich dňoch v kruhu najbližšej rodiny. Herec za sebou zanechal smútiacu manželku a aktivistku za ochranu zvierat Jess Grand Vibert.

Umelec stvárnil počas svojej kariéry množstvo filmových i seriálových postáv. Prvú rolu si zahral v roku 1989 v seriáli Traffic, kým tú poslednú v seriáli Carnival Row v roku 2019, kde sa objavil po boku Orlanda Blooma a Cary Delevingne. Okrem toho zahviezdil aj v snímkach Penny Dreadful, Rome, Shadow of the Vampire alebo Pianista. Pred pár dňami fanúšikov zarmútila i správa o úmrtí speváka kapely Faithless.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter