Zo sveta šoubiznisu dorazila mimoriadne smutná správa. Vo veku 49 rokov odišla do hereckého neba umelkyňa, ktorá účinkovala v mnohých seriáloch i filmoch. Osudným sa jej stala rakovina, s ktorou bojovala až do úplného konca!  

Americká herečka Robyn Griggs Wiley pred pár dňami prehrala boj so zákernou rakovinou, pričom zomrela vo veku 49 rokov. ,,Nikdy nezabudneme, s akou otvorenosťou sa úprimne podelila o svoj príbeh. Chcela ľuďom pomáhať a šíriť informácie o tejto chorobe. Odpočívaj v pokoji, drahá naša priateľka, ľúbime ťa a pri myšlienke na teba sa budeme usmievať,“ uvádza sa na jej oficiálnom účte na sociálnej sieti.

Slávna blondínka sa svoju diagnózu dozvedela na začiatku roka 2020, pričom verejne oznámila, že sa nachádza v štvrtom štádiu rakoviny krčka maternice. Mesiac pred smrťou jej našli dva nádory na pečeni, jeden v bruchu a najväčší nádor mala na pravej uzline.

Aj napriek tomu chodila na chemoterapiu odhodlaná nad chorobou zvíťaziť. Jej zdravotný stav sa však natoľko skomplikoval, že bola z nemocnice presťahovaná do hospicu. V tomto zariadení strávila iba dva dni, keď podľahla rakovine. ,,Bojovala s odhodlaním, silou a gráciou, ktoré nie sú ničím menším ako inšpiráciou,“ uvádza sa v závere príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: eu.usatoday.com  |  Foto: FB/Robyn Griggs Wiley