Z Hollywoodu dorazila medzi skalných fanúšikov veľmi smutná správa. Obľúbený a celosvetovo slávny herec musel náhle ukončiť svoju kariéru. Smutným dôvodom, pre ktorý sa už nepostaví pred kamery, je pritom vážna zdravotná diagnóza. 

67-ročný herec Bruce Willis patrí medzi najobľúbenejšie tváre Hollywoodu a fanúšikov si získal najmä vďaka rolám v akčných trhákoch. Jeho dcéra však veľmi zarmútila fanúšikov, keď prostredníctvom sociálnej siete oznámila smutnú správu. Herecká hviezda totiž náhle končí s kariérou.

Willis sa už viac pred kamerami neobjaví. Za všetkým je pritom vážna lekárska diagnóza. „Bruce má určité zdravotné problémy a nedávno mu diagnostikovali afáziu, ktorá postihuje poznávacie schopnosti. V dôsledku toho a po intenzívnom rozmýšľaní Bruce ukončuje svoju kariéru, ktorá preňho tak veľa znamená,“ píše sa v statuse, pod ktorý sa podpísala celá hercova rodina.

Afázia je ochorenie, ktoré môže vzniknúť po úraze hlavy, mozgovej príhode alebo postupne pri pomaly rastúcom nádore na mozgu, či počas choroby spôsobujúcej degeneratívne zmeny mozgu. Počas terapie sa pacient venuje reči, ako aj neverbálnym spôsobom komunikovania. Pred pár hodinami zomrel vo veku 33 rokov spevák známej kapely.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cnn.com, IG/rumerwillis │ Foto: YT/ABC News, Looper