Zo sveta hudobného šoubiznisu prišla ďalšia neradostná správa. Len 39-ročná speváčka zo známej dievčenskej kapely podľahla vážnemu ochoreniu. Rakovinu prsníka jej diagnostikovali len minulý rok, no nádor objavili lekári v pokročilom štádiu.

Známa členka kapely Girls Aloud Sarah Harding zomrela vo veku 39 rokov. Speváčka obľúbenej 5-člennej dievčenskej formácie, ktorá vznikla v roku 2002 po reality šou Popstars: The Rivals, podľahla rakovinému ochoreniu. Sarah pôsobila v kapele až do jej rozpadu v roku 2013, pričom sa dostali do UK TOP 10 až s 21 singlami.

Smutnú správu oznámila fanúšikom na sociálnej sieti jej mama Marie: „So zlomeným srdcom vám oznamujem, že moja nádherná dcéra Sarah zomrela. Odišla v pokoji v toto ráno. Chcem všetkým poďakovať za podporu počas posledného roka. Viem, že by nechcela, aby si ju ľudia pamätali pre jej boj s tým strašným ochorením, bola žiariacou hviezdou a ja dúfam, že ostane v pamäti práve takto,“ napísala.

Sarah potvrdila rakovinu prsníka už v auguste 2020, pričom podstúpila chemoterapiu. Úprimnú sústrasť s dojímavými odkazmi do neba jej pritom poslala jej kolegyňa z kapely Nadine Coyle, ale aj speváčka zo Spice Girls Geri Horner: „Odpočívaj v pokoji, Sarah Harding. Budeme si ťa pamätať vďaka svetlu a radosti, ktoré si prinášala.“ Nedávno fanúšikov zarmútilo aj úmrtie známeho hudobného skladateľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/sarahnicoleharding, YT/Girls Aloud