Zo sveta šoubiznisu prišla ďalšia smutná správa. Len 37-ročná herečka, ktorá žala úspechy v amerických seriáloch, podľahla pred pár dňami rakovine prsníka. Hoci jej bolo ochorenie diagnostikované pred dvoma rokmi, všetci dúfali, že sa mladá žena napokon zotaví.

Mladá herečka Marnie Schulenburg zomrela len pár dní pred svojimi 38. narodeninami. Americká umelkyňa podľa informácií HollywoodReporter podľahla rakovine prsníka, na ktorú sa liečila už dva roky. Hoci jej bolo ochorenie diagnostikované vo 4. štádiu metastáz, okolie aj rodina verili, že sa z toho dostane.

Herečka sa preslávila v domácich telenovelách stanice CBS ako “As the World Turns” či “One Life to Live”. Poslednýkrát vydýchla v utorok v New Jersey, uvádza jej manažér Kyle Luker. Zostala po nej smútiaca rodina a fanúšikovia, no najmä jej manžel, herec Zack Robidas, ktorého si zobrala v roku 2013 a ich spoločná 2-ročná dcérka Coda.

Po prepustení z nemocnice herečka napísala fanúšikom, že je odkázaná na kyslíkovú bombu, no silu bojovať jej dávala predovšetkým malá dcérka. “Chcem byť pre ňu silná a krásna. Chcem jej ukázať, ako sa pohybovať po tomto svete so súcitom, silou, energiou, humorom a radosťou tak, ako to kedysi ukázala moja mama mne,” zverejnila vtedy krásne posolstvo. Jej zdrvený manžel po smrti na sociálnej sieti zanechal odkaz, v ktorom odhalil, že Marnie bojovala s chorobu každý deň a snažila sa myslieť pozitívne: “Hovorili sme len o budúcnosti a pokračovali sme dopredu. Neviem, či to bolo správne, ale bolo to všetko, čo sme dokázali urobiť.” Na Slovensku zarmútila mnohých správa o úmrtí bývalého politika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: IG/marnschupip4