V rodine Presleyovcov zavládol ďalší smútok. Vo veku len 54 rokov zomrela vo štvrtok známa speváčka Lisa Marie Presley. Umelkyňa bola zároveň dcérou kráľa rockenrollu Elvisa Presleyho a úspešnej herečky Priscilly Presley. Osudným sa jej stal srdcový infarkt.

Ako informuje portál TMZ, vo štvrtok poslednýkrát vydýchla americká speváčka Lisa Marie Presley. 54-ročná Lisa bola 12. januára hospitalizovaná v nemocnici v Los Angeles po tom, ako dostala infarkt.

Speváčku sa snažil ešte v dome oživovať jej exmanžel Danny Keough. Následne prišla sanitka, pričom zdravotníci podali speváčke adrenalín a urýchlene ju previezli do nemocnice. Ani to však nedokázalo Lise pomôcť. Naposledy sa pritom na verejnosti objavila ešte v utorok večer, keď sa spolu s mamou zúčastnila na slávnostnom odovzdávaní cien Zlatý glóbus.

Lisa Marie Presley vydala počas svojej hudobnej kariéry tri albumy, pričom ten prvý z roku 2003 s názvom To Whom It May Concern si zakúpili státisíce fanúšikov. Speváčka sa preslávila aj manželstvami s celebritami ako Michael Jackson, Nicholas Cage, Danny Keough a Michael Lockwood. Stala sa mamou štyroch detí, no jej jediný syn Benjamin spáchal v roku 2020 samovraždu. Hudobný svet zarmútila aj smrť legendárneho gitaristu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YT/Entertainment Tonight, Twitter