Českí umelci sú v šoku po smutnej správe, ktorú potvrdila jedna zo známych kolegýň. Obľúbená herečka, ktorá si zahrala v populárnej rozprávke, náhle zomrela. Ako 47-ročná podľahla vážnej chorobe, s ktorou bojovala dlhšie obdobie.

Z českej hereckej scény dorazila veľmi smutná správa. Vo veku 47 rokov zomrela obľúbená Daniela Krhutová, ktorá podľahla vážnej chorobe. Umelkyňa s ochorením bojovala dlhšiu dobu, no svoj zápas napokon prehrala. Informáciu potvrdila na sociálnej sieti jej kolegyňa Eva Decastelo: „Hereckí priatelia, Richard ma poprosil, aby som dala týmto spôsobom vedieť o odchode Danielky,“ napísala a pripojila aj záber smútočného oznámenia.

Herečka sa preslávila účinkovaním v rozprávkach ako Marie Růžičky, Jak si zasloužit princeznu či Černokněžník. Objavila sa však aj vo filmoch zahraničnej produkcie a do roku 2007 hrala v seriáli Hraběnky. Odvtedy sa však práve kvôli zdravotným problémom prestala objavovať na televíznych obrazovkách.

O jej ochorení pritom netušili ani mnohí kolegovia, ktorí ostali zo smutnej správy v šoku. Úprimnú sústrasť jej pritom vyjadrili na Facebooku pod Eviným príspevkom. Daniela za sebou okrem partnera Richarda zanechala aj malú dcéru Lauru. Len nedávno navyše odišla do hereckého neba aj herečka Jana Andresíková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Eva Decastelo, iDNES.cz, Česká televize