Z Čiech dorazili smutné správy. Na Druhý sviatok vianočný navždy odišiel náhle a nečakane mladý talentovaný herec vo veku 30 rokov. Správa zasiahla jeho rodinu aj hereckých kolegov…

Z Čiech k nám dorazili smutné správy. Na Druhý sviatok vianočný nás navždy opustil mladý a talentovaný herec Aleš Kubát (†30). Rovnako pred rokom na Silvestra odišiel pritom do neba aj jeho výborný kamarát Zedníček, ktorý zomrel pri nečakanej havárii.

Mladý talent mal pritom podľa informácii českého Blesku podľahnúť rakovine obličiek: “S rakovinou bojoval už v minulosti, okolo svojich pätnástich rokov, ale porazil ju. Podľa všetkého nevedel, že sa mu choroba vrátila. Jeho smrť bola pre nás šok, príčinou mala byť agresívna metastáza na obličkách,” prezrádza hercov kamarát.

Aleš, ktorý rozbiehal okrem hereckej aj svoju moderátorskú a spevácku kariéru, bude všetkým veľmi chýbať: “Aleš bol od pohľadu dobrá, čistá duša a je srdcervúce, že takíto ľudia odchádzajú tak skoro…,” hovorí smutne Daniel Barták. Pohreb mladého herca sa uskutoční na Silvestra v Pouchobradech v jeho rodnom Chrudimsku. Česť jeho pamiatke.

Aleš navždy odišiel kvôli rakovine obličiek

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram