Z Čiech dorazili na Slovensko smutné správy zo šoubiznisu. Rodina známej televíznej moderátorky niekoľko dní tajila jej úmrtie aj pohreb. Správu potvrdil zronený manžel, ktorý uviedol, že bojovala s dlhodobou a ťažkou chorobou.

Eva Jurinová, niekdajšia tvár TV Nova, kedysi patrila neodmysliteľne k Televíznym novinám. Spravodajstvo hlásila v známej televízií v rokoch 1995 a 1999 vo dvojici s moderátorom Zbyňkom Merunkou. Neskôr sa venovala funkcii hovorkyne vo Fakultnej nemocnici Motol, kde pracovala vyše 10 rokov.

Jej hlas môžete počuť aj na linke B pražského metra. Rovnako pôsobila dva roky ako starostka mesta Sadská a uplatnenie našla aj ako učiteľka mediálnej komunikácie. Eva bola vyše 30 rokov vydatá, hoci s manželom nikdy nemali deti. Bol to práve on, kto oznámil podľa Blesku veľmi smutnú správu.

S bolesťou v srdci oznamujem všetkým príbuzným, priateľom a známym smutnú správu, že navždy odišla moja milovaná manželka pani Mgr. Eva Jurinová. Jej srdce dotĺklo nečakane 3. januára 2021 po dlhej a ťažkej chorobe vo veku 67 rokov. S mojou milovanou Evičkou sme sa rozlúčili v úzkom rodinnom kruhu,” uviedol Václav Jurina. Exmoderátorka pritom pred verejnosťou tajila, že bojuje s rakovinou. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=9JhiXzYpvWs

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Televízia Nova