Šoubiz SMUTNÁ správa z Hollywoodu: Zomrel legendárny herec!

SMUTNÁ správa z Hollywoodu: Zomrel legendárny herec!

Z Hollywoodu k nám dorazila mimoriadne smutná správa. Do hereckého neba navždy odišla legenda, no zároveň aj producent a režisér. Vo veku 103 rokov zomrel v stredu v Los Angeles, pričom v slzách skončil aj jeho slávny syn.

Hollywood sa v stredu večer ponoril do smútku po zdrvujúcej správe. Vo veku 103 rokov v Los Angeles navždy odišiel legendárny herec Kirk Douglas, otec slávneho Michaela Douglasa (75). Práve Michael potvrdil na sociálnej sieti bolestivú stratu.

S hlbokým zármutok oznamujeme spolu s bratom, že Kirk Douglas nás opustil vo veku 103 rokov. Bol legendou, herec Zlatej éry filmov, ktorý sa sám dožil zlatých rokoch, humanistom, ktorý inšpiruje všetkých z nás,“ uviedol herec na adresu svojho zosnulého otca, ktorý bol zároveň režisérom aj producentom.

Kirk bol trikrát nominovaný na cenu Oscara v kategórií najlepší herec za filmy Champion, The Bad and The Beautiful a Lust for Life. Douglas získal Oscara za celoživotné dielo v roku 1996, pričom si zahral vo viac ako 80-tich filmoch. Do hereckého dôchodku odišiel v roku 2004. Herec si získal publikum talentom, oceľovo modrými očami, no aj silným vnútorným hnevom, ktorý ho podľa vlastných slov poháňal počas celého života. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter, YouTube/CNN