Fanúšikovia v týchto dňoch oplakávajú náhlu smrť speváka, ktorý iba pár hodín pred kolapsom pozýval svojich priaznivcov na koncert. Vtedy ešte nemohol tušiť, že to bude poslednýkrát, kedy sa postaví na pódium so širokým úsmevom na tvári.

Pred pár dňami sa v Accor Arene na východe Paríža uskutočnil koncert haitskej skupiny Carimi. Špeciálnym hosťom bol spevák Michael Benjamin, známy pod prezývkou ,,Mikaben“. Fanúšikovia si užili fantastické vystúpenie, ktoré však bolo nečakane prerušené.

41-ročný umelec totiž skolaboval priamo na pódiu, v dôsledku čoho prestala hrať hudba a hudobníci privolali zdravotníkov. Okamžite začali s resuscitáciou, no nepodarilo sa ho zachrániť. Podľa dostupných informácií je príčinnou smrti podozrenie na srdcový infarkt.

S manželkou Vanessou vychovával dve deti a trúchliaca žena je momentálne znova tehotná. Ľuďom poďakovala za ich modlitby a krásne slová podpory, no požiadala ich, aby jej neustále nevolali. ,,Nie som v stave, aby som mohla hovoriť. Stratila som svoju druhú polovicu a nemám slov,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eonline.com  |  Foto: IG/mikaben509, fanfan.vanessa  |  Video: Twitter