Známy spevák z obľúbenej kapely, ktorú sme počúvali ešte ako tínedžeri, priznal fanúšikom na sociálnej sieti veľmi smutnú správu. Už tri mesiace totiž podstupuje chemoterapiu po tom, ako mu lekári potvrdili rakovinové ochorenie. Pridal aj srdcervúcu foto z nemocnice.

Mark Hoppus zo známej kapely Blink 182 prežíva náročné chvíle. Ako priznal svojim fanúšikom na sociálnej sieti, lekári mu diagnostikovali rakovinu, hoci neuviedol k ochoreniu žiadne ďalšie podrobnosti. Spevák a basgitarista kapely, ktorá má na konte známy hit All The Small Things, priznáva, že má strach. Len nedávno pritom potvrdil rakovinu v 4. štádiu aj známy herec zo seriálu Priatelia.

Posledné tri mesiace podstupujem chemoterapie. Mám rakovinu. Je to blbé, bojím sa, ale mám zároveň šťastie, že mám najlepších lekárov, rodinu a priateľov, ktorí sú mi oporou. Čakajú ma ešte mesiace liečby, ale snažím sa nevzdávať a zostať pozitívny. Nemôžem sa dočkať, keď sa toho zbavím a uvidím vás všetkých na koncertoch. Posielam všetkým lásku,” napísal na Twitteri.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter │ Foto: Twitter, YT/blink-182