Zo sveta slovenskej hudby dorazila smutná správa. Opustil nás totiž talentovaný muzikant, ktorý dlhé roky patril k špičkám vo svojom odbore. Taktiež bol zakladajúcim členom country kapely PENGAGI, keďže mu country hudba učarovala najviac. Smutnú správu zverejnili jeho kolegovia.

Nedávno nás opustil skvelý muzikant Peter Mesároš, ktorého priatelia i fanúšikovia prezývali “GIGI“. Bol jedným zo zakladajúcich členov country kapely PENGAGI, ktorá už takmer štyri desiatky rokov baví ľudí svojimi skladbami.

V nitrianskej skupine sa v priebehu rokov vystriedalo 18 členov, pričom väčšina hudobníkov sú samoukovia. Dlhé roky sa obľúbenci držia vtipného kréda: ,,Aj keď falošne, ale s chuťou!“ Strata jedného z pilierov je tak mimoriadne bolestivá.

K smrti Mesároša sa vyjadril aj Joe, ktorý je súčasťou kapely posledných deväť rokov. ,,Bolo mi cťou spoznať tak výnimočného človeka a hudobníka… Na jednom koncerte mi povedal: ,,Si nová krv do tejto kapely, je to iná muzika teraz, má to gule.“ Odpočívaj v pokoji. Úprimnú sústrasť rodine,“ napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/PENGAGI country music  |  Foto: FB/PENGAGI country music, Unsplash