Z Hollywoodu dorazila ďalšia zarmucujúca správa. Vo veku 57 rokov zomrel známy herec, ktorý sa okrem iného preslávil účinkovaním v obľúbenom seriáli S*x v meste. Podľa člena rodiny, ktorý jeho úmrtie potvrdil, nebola príčina smrti stanovená okamžite.

Ako informoval pred pár hodinami magazín Variety, vo veku 57 rokov zomrel herec Willie Garson. Jeho smrť potvrdil člen rodiny, ktorý dodal, že príčina úmrtia nebola stanovená okamžite. Odišiel v utorok popoludní po krátkej chorobe, pričom umelca trápila rakovina pankreasu.

Garson sa okrem iného preslávil postavou agenta Stanforda v populárnom seriáli S*x v meste, kde sa objavoval po boku módnej ikony Carrie Bradshaw ako jej najlepší kamarát. Herec sa tiež objavil v rovnomenných filmoch S*x v meste a S*x v meste 2. V súčasnosti natáčal pre HBO Max seriál And Just Like That.

Producent seriálov Michael Patrick King uviedol po tragickej správe smutné slová: „Jeho duša a zanietenie boli prítomné počas každého dňa natáčania And Just Like That. Bol tam a dával nám celého seba, aj keď bol chorý. Jeho mnohé dary herca, no aj človeka budú chýbať všetkým. V tento smutný a temný moment sa budeme utešovať spomienkami na jeho radosť a svetlo.“ Svet nedávno zasiahla aj smrť speváčky zo známeho dua.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: variety.com │ Foto: YT/Guardian News, Twitter