Politika SMUTNÁ SPRÁVA! Zomrela členka koaličnej strany SaS!

SMUTNÁ SPRÁVA! Zomrela členka koaličnej strany SaS!

Koaličná strana Sloboda a Solidarita prišla o jednu z verných členiek. Smutnú správu oznámila na sociálnej sieti, kde upozornila, akou dôležitou súčasťou strany bola ambiciózna politička. Dokonca pracovala aj vo chvíľach, keď sa jej zdravotný stav zhoršil.

Politická strana SaS informovala občanov o smutnej správe, keďže dnes (20. decembra) v skorých ranných hodinách po ťažkej chorobe zomrela Mária Urbanová. ,,Dáma, ktorá vyzerala krehko, ale bola oporou. Nezomlela ju žiadna stranícka lavína. Vždy mala na prvom mieste hodnoty pomoci slabším a slobody. Keď organizovala stretnutie, nerátala hodiny prípravy. Outdoorovú kampaň nevzdala, ani keď sa jej už ťažko chodilo,“ uvádzajú Sulíkovci na sociálnej sieti.

Straníčka z krajských štruktúr liberálov, ktorá zomrela vo veku 62 rokov, mala stáť za mnohými návrhmi a nápadmi z jej kancelárie v Banskej Bystrici. ,,Nikdy ste ju nestretli mrzutú, namiesto ,,nedá sa“ hovorila ,,treba skúsiť“,“ dodala SaS, pričom poďakovala kolegovi Jurajovi Olejčekovi, ktorý bol po jej boku do poslednej chvíle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/SaS  |  Foto: FB/SaS, Maria Urbanova, Radovan Sloboda, YT/SaS