Svetom šoubiznisu len pred pár hodinami otriasla smutná správa o úmrtí známej speváčky, ktorá stojí za jedným z najznámejších svetových hitov. Ten bol dokonca v uplynulom roku zaradený do zoznamu 500 najlepších piesní všetkých čias podľa časopisu Rolling Stone, pričom skončil na 22. mieste.

12. januára odišla na večný odpočinok speváčka Ronnie Spector, ktorá zažila vrchol svojej kariéry v 60. a 70. rokoch uplynulého storočia. Frontmanka skupiny Ronettes mala podľa vyjadrenia rodiny skonať po krátkom boji s rakovinou, no bližšie informácie neboli špecifikované. Speváčka zomrela vo veku 78 rokov, pričom za sebou zanechala manžela Jonathana Greenfielda, za ktorého bola vydatá od roku 1982, a päť detí.

Umelkyňa v minulosti okrem iných koncertovala aj s legendárnymi Rolling Stones, a taktiež sa priatelila s Beatles. Najväčšiu popularitu jej priniesla nezabudnuteľná skladba Be My Baby, ktorá sa okrem iného objavila aj vo filme Hriešny tanec. Rodina speváčky uviedla, že bola naplnená láskou a vďačnosťou a pozostalých požiadala, aby miesto kvetov na pohreb venovali peniaze miestnemu útulku pre ženy. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RollingStone.com, CNN.com | Video: YouTube