Herecký svet smúti kvôli ďalšej strate. Vo veku 81 rokov odišla do umeleckého neba známa a krásna herečka, ktorá sa preslávila rolou v legendárnom Vinettouovi. Ako uviedla v jednom zo svojich predošlých rozhovorov, práve túto postavu považovala za najkrajšiu v živote.

Vo veku 81 zomrela francúzska herečka Marie Versini. Umelkyňa poslednýkrát vydýchla 22. októbra v obklopení svojej rodiny v meste Guingamp. Informáciu potvrdil nemecký denník Bild. Herečka pritom len pred dvomi rokmi spadla vo svojom parížskom byte, pričom utrpela viaceré zlomeniny a poranenie hlavy. V tom čase uviedla, že nie je ľahké už ani čakanie na to, že sa veci zlepšia.

Krásna Versini sa pritom preslávila v roku 1963 úlohou Vinettouovej sestry Nšo-či, ktorú sama považovala za najkrajšiu rolu v živote. Okrem toho si zahrala aj vo filme A Tale of Two Cities či v americkom filme Parížske blues. Role získala následne aj v ďalších dobrodružných filmoch Karla Maya. Slovensko pred pár dňami zarmútila smrť tanečníka a choreografa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bild.de  │ Foto: Twitter, Televízia Markíza