Smutná správa zasiahla legendárnu českú herečku Elišku Balzerovú (70), ktorá sa okrem iného preslávila aj rolou v snímke S tebou mně baví svět. Úmrtie v najbližšej rodine prišlo krátko pred premiérou nového filmu.

Legendárna česká herečka Eliška Balzerová prežíva mimoriadne ťažké chvíle. 70-ročná umelkyňa, ktorá sa preslávila aj rolou v snímke S tebou mně baví svět, sa dozvedela 10. januára veľmi smutnú správu.

Podľa informácií českého Blesku prišla Balzerová o svoju maminku, ktorá mala 98 rokov. Ešte pred dvomi rokmi o nej hovorila herečka na akcii Světlo pro Světlušku. Zdrvená rozprávala o tom, že mamina stráca zrak a svoj stav označila za najhoršie, čo ju mohlo na staré kolená postretnúť.

Balzerová mala so svojou mamičkou veľmi blízky vzťah, a bola to práve ona, kto priviedol malú Elišku k divadlu a herectvu. Napriek náročnému obdobiu, s ktorým sa musí herečka vyrovnať, má dnes absolvovať premiéru filmu Príliš osobná známosť, ktorý bol natočený podľa knižnej predlohy Evy Evity Urbaníkovej. Úprimnú sústrasť.

Zdroj: Blesk.cz │ Foto: YouTube/Show Jana Krause