Minulý týždeň ostalo Slovensko šokované po smutnej správe. Dušan Pašek mladší si mal siahnuť na život, ktorý ukončil obesením. Aj keď okolie na mladom mužovi nespozorovalo žiadne známky depresie či iných problémov, nazrieť do skrytých zákutí duše druhých občas nie je možné.

Dušan Pašek mal na všetkých pôsobiť ako veselý a dobre naladený, a tak si nevedia jeho skratové konanie vôbec vysvetliť. Zo smrti viceprezidenta klubu iClinic Bratislava Capitals sú zničené aj jeho expartnerky Barbora Balúchová a Miriam Kalisová. Zverejnené boli aj prvé zábery z bratislavskej Koliby, kde sa mal exšportovec v neďalekom lese obesiť.

Portál Šport24 prišiel aj so šokujúcimi detailmi, ktoré mali smutnému incidentu predchádzať. Dušan Pašek mal mať v piatok ráno oblečené tepláky, bundu a tenisky a svoje ukončenie života si zrejme naplánoval. Údajne ho mali vo štvrtok vidieť v istom obchode s domácimi potrebami, ako nakupuje hrubé lano.

Následne sa mal ráno podľa všetkého na svojom Mercedese premiestniť na Kolibu, kde zaparkoval a ďalšie metre do lesa mal prejsť pešo. Neďaleko bobovej dráhy sa mal obesiť, pričom jeho telo náhodne objavila okoloidúca žena. Pri aute ako aj pri strome sa našli ohorky cigariet. Na jednom z konárov mala byť tiež viditeľná ryha.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk │ Foto: IG/dusanpasek