Skvelý herec Janko Kroner (63) sa už celé roky borí s depresívnym ochorením, ktoré ho prinútilo k pobytu v nemocnici. Ani najnovšie informácie však nie sú príliš pozitívne, keďže herec je opäť hospitalizovaný.

Janko Kroner sa zapísal do sŕdc divákov početnými postavami v rozprávkach, seriáloch či filmoch. Zo sveta kamier a reflektorov sa však musel stiahnuť už pred desiatimi rokmi, kedy mu diagnostikovali vážnu depresiu.

Aj napriek tomu, že musel byť hospitalizovaný, nejaký čas pobudol v byte svojho syna a po účasti v Jojkárskom Inkognite sa mnohí domnievali, že by sa náš veľký talent mohol opäť vrátiť na obrazovky. Dokonca si nechal nafarbiť vlasy a na poslednom zábere vyzeral ako vymenený.

Bohužiaľ, herec skončil pre zhoršenie zdravotného stavu opäť v rukách lekárov. Ani v poslednom zariadení však neostal a podľa najnovších informácií Topiek bol premiestnený do nemocnice neďaleko Bratislavy na uzavreté oddelenie gerontopsychiatrie: “Janko Kroner je od 20. januára hospitalizovaný v psychiatrickej nemocnici vo Veľkom Záluží,“ prezradil zdroj z okolia. Herca dokonca odfotili pri prechádzke po parku, pričom bolo zrejmé, že momentálne sa pohybuje skôr opatrnejšie. Želáme veľa zdravia!

>> TU <<< (opens in a new tab)">Aktuálne zábery Janka Kronera v nemocnici >>> TU <<<

Janka Kronera previezli do novej nemocnice

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/tvjoj, mikac.