Bratislava sa dnes prebudila do tragického rána. V skorých hodinách prijali záchranné zložky informáciu o fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život jednej osoby. Na mieste okamžite zasahovali policajti, zdravotníci i hasiči, avšak aj napriek ich snahe sa nešťastie skončilo smrťou.

V utorok (27. júna) dostala polícia SR oznámenie o tragickej nehode, ku ktorej došlo na Gagarinovej ulici v smere von z mesta. Na miesto boli okamžite vyslané všetky záchranné zložky, ktoré sa snažili dôsledky tragédie zvrátiť, avšak vodičovi už, žiaľ, nedokázali pomôcť.

„Podľa doterajších informácií z doposiaľ presne nezistených príčin počas jazdy v pravom jazdnom pruhu vošlo do jazdnej dráhy nákladnému vozidlu zn. SCANIA osobné motorové vozidlo zn. PEUGEOT. Bezprostredne po zrážke zostal vodič, doposiaľ neznámej totožnosti, zakliesnený vo vozidle, po príchode príslušníkov HaZZ bol z vozidla vytiahnutý, avšak aj napriek snahe sa ho oživiť nepodarilo,“ uviedla polícia. K ďalším zraneniam v súvislosti s touto nehodou nedošlo, pričom okolnosťami sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj