Slovensko zasiahla v pondelok podvečer nečakaná smrť talentovanej herečky Moniky Potokárovej. Mladá protagonistka SND prišla o život vo veku 27 rokov. O jej samovražde prehovoril záchranár.

Mladá, krásna, talentovaná. Tak opisujú Moniku Potokárovú (†27) všetci, ktorí ju poznali, alebo mali možnosť vidieť niektoré z jej predstavení. Aj keď mala pred sebou skvelú hereckú kariéru a v divadle patrila k tým najobsadzovanejším, vnútri zrejme prežívala veľkú bolesť.

Herečku, ktorá aktuálne stvárňovala 12 postáv v divadelných predstaveniach, si diváci zrejme pamätajú aj zo seriálu Panelák, Atletiko Cvernovka či Rodinné prípady. Pre kolegov a známych, ktorí s ňou spolupracovali, dnes došlo k pre nich nepochopiteľnej tragédií, keď divadlo zverejnilo smutnú správu o jej smrti.

Podľa medializovaných informácií spáchala mladá manželka Roberta Rotha samovraždu. O tom, čo sa dialo v byte krátko po deviatej hodine ráno, prehovoril záchranár Jozef Minár: „Po 9. hodine v pondelok doobeda bola privolaná záchranná služba do bytu na Kolárskej 14 v Bratislave. Záchranári prišli k 27-ročnej žene. Lekár iba konštatoval úmrtie. Boli tam zjavné známky smrtiuž sa jej nedalo pomôcť. Čo bolo príčinou smrti, určí až súdny lekár,“ dodal pre Plusku. Nateraz nie je známe, čo sa presne odohralo za dverami jej príbytku a či bola Monika v tom čase sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Činohra SND, Panelák, Instagram/cinohrasnd