Potom, čo sa Slovenskom prehnala nepríjemná informácia o zmiznutí dvoch synčekov moderátorky Very Wisterovej, nestráca známa Slovenka nádej. Slová odborníčky o tom, čo teraz Veru a jej deti čaká, sú však viac ako smutné.

Vera Wisterová (42) sa uplynulý piatok dozvedela azda najsmutnejšiu správu svojho života. Potom, ako sa počas súdom nariadených hodín stretli jej deti v bratislavskom nákupnom centre so svojim otcom Jeremym Hulsom, sa po nich zľahla zem a domov sa už nevrátili. Manžel moderátorky a otec jej synov mal 5-ročného Thea a 8-ročného Harlowa uniesť do amerického Bostonu.

Aj keď v sebe obľúbená moderátorka stále živí nádej, že polícií sa podarí synov vrátiť domov, šance sa každým dňom o čosi znižujú. Najnovšie mali navyše vyplávať na povrch šokujúce informácie, ktoré sa objavili na profile novinárky Maliny Saval. V statuse je ako obeť vykreslený práve Jeremy, zatiaľ čo Vera je opísaná ako klamárka s dobrými kontaktmi.

Pre Šarm sa teraz vyjadrila aj odborníčka na podobné prípady, a zároveň psychologička Katarína Hatráková: „Väčšinou sa deje to, že sa ďalej kráča v nezákonnosti. Znamená to, že rodič deti niekde skryje a drží ich pod pokrievkou. Zo skúsenosti si teda myslím, že deti budú teraz držané v ťažkej izolácii, bez kontaktu s inými, lebo sa otec bude báť, že by mohli byť rovnakým spôsobom unesené naspäť. A zase, pre deti je to veľká trauma, pretože ich väčšinou čakajú dlhé mesiace, keď nechodia do školy či do škôlky a s nikým sa nekontaktujú, lebo je to o strachu,“ vyjadruje obavy so slovami, že takáto situácia môže trvať aj roky. Vere teraz ostáva dúfať, že sa tento scenár nenaplní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/Malina Saval, Instagram/verawister