Slovenská speváčka sa podelila s verejnosťou o veľmi smutné slová. Na prsníku si totiž našla hrčku, ktorú jej museli operatívne odstraňovať. Všetko sa podľa jej slov začalo po konflikte s Rytmusom.

Známa slovenská speváčka Aless (21) pôsobí ako krehká žena, ktorej život ešte nehodil polená pod nohy. Prvý dojem je však v tomto prípade klamlivý. Raperka sa totiž objavila v najnovšom slovenskom filme “Kto je ďalší”, kde hrá samú seba. Aless sa počas školských čias stala obeťou takej šikany spolužiakov, že uvažovala aj nad samovraždou. Svoje negatívne skúsenosti pretavila na postavy na plátne, aby tak pomohla ďalším, v tichosti trpiacim študentom.

To však nie je jediná hrôza, ktorú prežila. Ako Aless priznala pre portál Topky, začiatkom minulého roka si našla hrčku na prsníku. “Objavila som ju zhruba začiatkom minulého roka a mne to vlastne vzniklo po kauze Rockstar s Rytmusom. Bolo to celkom veľké,“ priznáva speváčka, ktorá zožala po zverejnení skladby kritiku aj od Jasmininho manžela a napokon ju z internetu stiahla. Rytmus sa dostal do konfliktu aj s Paľom Drapákom, keď ho zosmiešňoval vo svojom texte.

Hrčka sa jej napokon zväčšila tak, že jej hrozila rakovina, a tak si musela ľahnúť pod nôž a napadnuté tkanivo si nechať vybrať. Svojim fanúšikom na Instagrame teraz posiela mladá speváčka odkaz, ktorým ich nabáda, aby dbali o svoje zdravie. “V marci som prešla operáciou hrčky na prsníku, nič príjemné a bolestivé. Je nás isto veľa s podobnou skúsenostou! Nezabúdajte na pravidelné kontroly u lekára, či máte 16, či 17. Ja som si tú svoju našla, keď som mala iba 19,” zakončuje výstrahu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aless na premiére filmu Kto je ďalší, kde si zahrala samú seba
Aless mala zdravotné problémy po kauze s Rytmusom

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/aless_capparelli