Známa česká moderátorka obľúbeného rádia sa začala pred časom objavovať so šatkou na hlave a fanúšikovia tušili, že za touto zmenou nebude jej nový imidž. Mladá kráska v priamom prenose na rovinu priznala, že jej diagnostikovali rakovinu.

Česká moderátorka obľúbeného Rádia Kiss Bára Tlučhořová (31) sa po krátkej pracovnej pauze začala objavovať so šatkou na hlave. Spíkerka sa pritom dovtedy pýšila tmavými vlasmi, ktoré odrazu skrývala.

O tom, že Báre lekári diagnostikovali vážne ochorenie, prehovorila v rádiu až po mesiacoch mlčania. “Bolo vo mne niečo naviac, ale nebolo to miminko. V noci ma odviezla záchranka, dostala som epileptický záchvat. Do tej chvíle som pritom bola zdravý človek. Ďalší záchvat som dostala aj v nemocnici, takže lekári ma poslali na magnetickú rezonanciu a na rontgen, aby zistili, či nemám niečo s chrbticou,” priznala.

Napokon sa však potvrdilo čosi ešte nebezpečnejšie! “Bohužiaľ, zistili, že som mala pri rečovom centre veľký nádor, ktorý musel z hlavy preč. Predo mnou je ešte neskutočne dlhá cesta,” uvádza moderátorka s úsmevom. Pred operáciou pritom rozplakala aj kolegov, s ktorými sa prišla rozlúčiť. Svoju budúcnosť však vidí mimoriadne optimisticky a v žiadnom prípade sa nevzdáva. “Rada sa smejem, a tak som poňala aj svoju liečbu. Nechcem byť sprostá, takže to nebudem hovoriť, ale dôležité je sa z toho nepo….,” dodáva mladá žena, ktorá má oporu v rodine, priateľoch a partnerovi Vaškovi. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Radio Kiss │ Foto: Facebook/Bára Tlučhořová Moderátorka