Z Hollywoodu dorazila ďalšia mimoriadne smutná správa. Nebezpečnému koronavírusu podľahol známy herec, ktorý poslednýkrát vydýchol pred tromi dňami vo veku 68 rokov.

Koronavírus len pred niekoľkými dňami zobral život hviezde zo Star Wars či známej tvári z Krokodíla Dundeeho a už je tu ďalšia tragédia. Covid-19 usmrtil pred tromi dňami aj Jaya Benedicta, ktorý poslednýkrát vydýchol vo veku 68 rokov.

Známy herec sa preslávil najmä rolou vo filme Votrelec v roku 1986, v Batmanovi v roku 2012 či v televíznom seriáli Emmerdale. Smutnú správu potvrdila v pondelok pre USAtoday jeho manažérka Kristin Tarry. “S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že náš drahý klient Jay Benedict zomrel popoludní po boji s COVID-19. Naše myšlienky sú s jeho rodinou,” uviedla.

Poctu mu vzdal na sociálnej sieti medzi inými aj slávny Pierce Brosnan: “Môj najdrahší priateľ, brat v tomto živote zomrel… Boli sme priatelia tak veľa rokov, 40 rokov. Život bol s Jayom taký zábavný, na pódiu aj mimo neho, veľa sme sa smiali na svete okolo nás, na nás samých, vždy sme videli zábavnú časť života. Vyjadrujem čo najúprimnejšiu sústrasť jeho milovanej Phoebe, jeho synom Leovi a Freddiemu, mojim milovaným krstným synom, mier s vami. Strýko Pierce,” dodal herec na koniec dojímavej reči. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eu.usatoday.com │ Foto: Instagram/piercebrosnanofficial, Twitter