Smutné správy dorazili len pred pár hodinami z rodiny známeho herca. Hoci sa s manželkou tešili na svojho piateho potomka, od lekára si vypočuli krutý verdikt. Srdce ich bábätka v 4. mesiaci dotĺklo.

Známy herec a miláčik ženského publika Alec Baldwin sa ešte pred niekoľkými hodinami tešil zo svojho piateho bábätka, ktoré nosila jeho manželka Hilaria pod srdcom. Dvojica sa nového prírastku nevedela dočkať, no u lekára si zničená žena vypočula smutné správy.

Hilaria, ktorá už so svojim partnerom vychováva štyri ratolesti, zverejnila na Instagrame srdcervúce video so zdrvujúcim textom: “Sme veľmi smutní, dnes sme sa dozvedeli, že naše bábätko po 4 mesiacoch zomrelo. Chceme, aby ste vedeli, že aj keď teraz nie sme v poriadku, budeme. Sme tak šťastní za naše štyri zdravé deti a na to nikdy nazabúdame,” uviedla.

Alecova manželka, ktorá tak prišla už o druhé bábätko v tomto roku, ale nestráca vieru: “Budeme sa veľmi snažiť dať našemu dievčatku maličkú sestru. Momentálne som zničená, nečakala som to, keď som dnes išla na ultrazvuk. Som stále v šoku a nemám v tom jasno,” dodala na záver Hilaria, ktorej držíme palce pri zotavovaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/hilariabaldwin