Mladý populárny herec z markizáckeho seriálu Oteckovia prežíva náročné obdobie. Napriek tomu, že má len dvadsať rokov a mal by si užívať plné zdravie ako jeho rovesníci, musí chodiť po doktoroch, od ktorých si vypočul viaceré diagnózy.

Oliver Oswald patrí k obľúbeným hercom a mladé dievčatá a fanynky neskrývajú obdiv a náklonnosť k hviezde televízie Markíza. Napriek tomu, že jeho kamaráti a rovesníci momentálne riešia frajerky či študijné problémy, herec musí pravidelne behať po lekároch a ambulanciách.

Len nedávno si vypočul z úst odborníkov, že mu jeho pankreas funguje len na 30 percent. To donútilo sympaťáka z obrazoviek radikálne zmeniť stravovanie aj životosprávu, no aj tak jeho potiaže pribúdajú. Ako prezradil pre Nový Čas, navštívil kvôli neutíchajúcemu niekoľkoročnému kašľu ďalších lekárov, ktorí mu potvrdili viaceré diagnózy.

Nič mi nepomáhalo, potom som išiel na kompletné vyšetrenia, pretože som bol u viacerých doktorov a každý mi povedal niečo iné a to ma prestalo baviť… Vyšli mi také výsledky, že mám problém s histamínovou intoleranciou, čiastočnú astmu, žalúdočný reflux a ešte k tomu len na 30 % funkčný pankreas, čo sú zdravotné problémy hodné 40-ročného človeka,“ uvádza Oliver, ktorý sa však snaží ostať napriek problémom pozitívne naladený, keďže zatiaľ nepociťuje obmedzenia v bežnom živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/oswaldphotoss