Z Bratislavy dorazili smutné správy. Starosta Vrakune Martin Kuruc informoval verejnosť o tom, že náhle zomrel vrakuňský mestský poslanec. V komentároch naznačil aj pravdepodobnú príčinu jeho nečakaného odchodu na druhý svet.

Z Bratislavy dorazili veľmi smutné správy, ktoré verejnosti na sociálnej sieti zvestoval starosta Vrakune Martin Kuruc. Ten šokovaným Bratislavčanom a známym napísal, že o život náhle prišiel vrakuňský poslanec Ondrej Hrivňák. „Milí vrakunčania, smrť nechodí len po horách, ale aj po ľuďoch. Hneď z rána som sa dozvedel veľmi smutnú správu. Navždy nás opustil náš vrakunský poslanec Ondrej Hrivňak. Chcem preto vyjadriť úprimnú sústrasť celej jeho rodine,“ uviedol.

Poslanec sa pritom venoval najmä športu: „Vrakuňa prišla o poslanca, ktorý sa venoval hlavne športu, o čom svedčia jeho nezabudnuteľné fotografie s vrakunským šálom. Bol to dobrý chlap, ktorý keď mohol, vždy pomohol. Česť jeho pamiatke a nech mu je zem ľahká. R.I.P., Ondro, odpočívaj v pokoji,“ dodal. V komentároch starosta odpovedal aj na otázku, čo malo byť pravdepodobnou príčinou smrti: „Asi infarkt,“ dopísal. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Martin Kuruc StarostaVrakune