Po šesťročnom boji so zákernou rakovinou maternice zomrela v pondelok známa srbská Miss vo veku 33 rokov. Najväčšou oporou jej bol bývalý priateľ, ktorý jej aj po rozchode pomáhal zvládať ochorenie.

Srbskí fanúšikovia krásnej Miss sú zdrvení. Inšpiratívna a nádherná kráľovná krásy Dijana Milojkovič statočne bojovala s rakovinou maternice, ktorú jej diagnostikovali pred šiestimi rokmi. Svoj boj ale v pondelok, žiaľ, podľa informácii denníka Mirror prehrala. Pred mesiacom sa pritom jej stav zhoršil natoľko, že lekári hľadali vhodného darcu krvi. Hoci ho napokon našli, nestačilo to na to, aby mladú ženu zachránili.

Krásna Dijana, ktorá získala titul Miss Európy 2014, Miss Srbska 2009 a Miss šport, sa v roku 2017 rozišla so svojím priateľom Stefanom, no ten ju ako kamarát nikdy neopustil a stál pri nej ako najväčší podporovateľ počas celého boja. Kvôli kráske si dokonca vyholil hlavu a nechal si jej tvár vytetovať na telo. Po zarmucujúcej správe o smrti Milojkovič, ktorá na Instagrame inšpirovala vyše 130-tisíc fanúšikov, zanechal Stefan dojímavé slová:

Niekedy sa cítila veľmi zle, ale aj napriek tomu kráčala vzpriamene a hrdo, takže nik netušil, že sa niečo deje. Prechádzala životom naplno. Bojovala ako kráľovná! Ďakujem za všetky dni strávené s tebou, ďakujem za každý úsmev, za každú slzu, za každé dobré ráno a dobrú noc! Nikdy na teba nezabudnem a neprestanem ťa milovať. Určite sa uvidíme v nejakom ďalšom živote, som si istý! Ty vieš, že ty si pre mňa víťazom v tomto boji. Odpočívaj v pokoji, Dijana moja… Tvoj Stefan navždy,” odkázal kráske do neba. Úprimnú sústrasť rodine a blízkym.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Stefan sprevádzal Dijanu až do poslednej chvíle

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Instagram/karic_stefan, dijanaslife