Len pred pár hodinami zverejnili médiá informácie o hľadanej Slovenke Zuzane, ktorá sa v Prahe vydala na hodinu jogy a domov sa už nevrátila. Polícia však prináša smutné správy. Telo ženy (†37) sa už totiž našlo…

Pátracia akcia po nezvestnej Slovenke Zuzane sa skončila. Česká polícia našla jej telo v Prahe 3 v Šáreckom údolí: „Pátranie po nezvestnej má smutný koniec. V Šáreckém údolí ju našli bez známok života. Vyšetrovanie si prevzali do svojej kompetencie kriminalisti prvého policajného obvodu, ktorí v tejto chvíli zisťujú, za akých okolností žena zomrela,“ prezradil pre TV Nova policajný hovorca Rybanský.

Zuzana sa mala pritom vybrať len na hodinu jogy, hoci dom opustila bez mobilného telefónu a dokladov: „V ten večer odišla bez mobilu, ten zabudla doma a tiež bez dokladov. Tie jej predtým ukradli na služobnej ceste,“ objasnila Zuzanina kamarátka pre TV Nova.

Doposiaľ nie je jasné, aká stopa priviedla políciu až do Šáreckého údolia. Žena po sebe doma zanechala dve malé detičky, pričom jedno z nich má len jeden rok. Manžel Zuzany je cudzinec a po zmiznutí sa po nej snažil pátrať.

Zdroj: tvnova.cz │ Foto: TV Nova