Zo sveta hudobného šoubiznisu dorazila ďalšia zarmucujúca správa. Vo veku 74 rokov odišla na druhý svet známa speváčka zo sesterskej skupiny. Ich hity, ktoré vznikli v sedemdesiatych rokoch, sú hrané a obľúbené medzi poslucháčmi všetkých generácií dodnes.

Vo veku 74 rokov v sobotu zomrela Anita Pointer z populárnej sesterskej skupiny The Pointer Sisters. Speváčka mala podľa informácií portálu TMZ podľahnúť rakovinovému ochoreniu. Poslednýkrát vydýchla v jej dome v Beverly Hills obklopená najbližšou rodinou.

Anita začala spevácku kariéru v neskorých 60-tych rokoch, keď sa rozhodla dať výpoveď ako sekretárka. Následne založila kapelu spolu so sestrami Bonnie, June a Ruth. Ich hviezda vyletela takmer okamžite, pričom obrovské hity ako I’m So Excited, Jump, Slow Hand, Fire či Neutron Dance sú slávne a hrávané dodnes. Kapela bola ocenená troma Grammy a v roku 1994 získala svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Zo skupiny už pritom k dnešnému dňu žije len Ruth Pointer. Bonnie zomrela v júni 2020 vo veku 69 rokov a June podľahla rakovine vo februári 2006 vo veku 52 rokov. Rakovina zobrala život v roku 2003 aj Anitinej dcére Jady. Speváčka sa po jej smrti venovala výchove svojej jedinej vnučky Roxie. Pred pár dňami zasiahla slovenskú politickú scénu aj smrť známeho politika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, YT/PointerSistersVEVO