Z amerického filmového šoubiznisu dorazili veľmi smutné správy. Vo veku 76 rokov zomrel po boji s rakovinovým ochorením známy herec, ktorý sa okrem iného preslávil účinkovaním v obľúbených telenovelách Dynastia či Všetky moje deti.

V pondelok odišiel do hereckého neba Michael Nader vo veku 76 rokov. Podľa informácií USAtoday zomrel po boji s rakovinovým ochorením vo svojom dome v Californii, ako informoval jeho hovorca Richard Schwartz.

S ťažkým srdcom vám prinášam správu, že milovaný Michael zomrel. Bol to úžasný a fascinujúci muž s mnohými talentami a schopnosťami. Navždy mi bude chýbať,” uviedla jeho manželka Jodi Lister, s ktorou bol ženatý takmer dve dekády. V jeho posledných chvíľach bol po jeho boku aj psík Storm.

Za sebou zanechal i dcéru Lindsay s exmanželkou Robin Weiss, zaťa Trevora a vnučku Juniper. Nader sa okrem iného preslávil najmä účinkovaním v obľúbených telenovelách Dynastia v rokoch 1983 až 1989 a vo Všetky moje deti, kde stvárnil Dimitrija Maricka v rokoch 1991 až 2001. Taktiež sa objavil v televíznej sérií Gidget, As the World Turns a Lucky Chances. Nedávno zarmútila fanúšikov aj smrť známeho hudobníka z kapely The Rolling Stones.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: usatoday.com │ Foto: YT/New York Post