Z Ameriky dorazila veľmi smutná správa. Len 38-ročný spevák a skladateľ Justin Townes Earle náhle zomrel. Príčina smrti nie je nateraz známa. Talentovaný hudobník za sebou zanechal manželku a 3-ročnú dcérku Ettu. Novinu potvrdili na sociálnej sieti speváka.

Do hudobného neba odišiel uplynulý štvrtok 38-ročný americký spevák a skladateľ Justin Townes Earle. Poslednýkrát vydýchol vo svojom dome v americkom Nashville, no presná príčina úmrtia zatiaľ nie je známa. Country spevák a syn slávneho Steva Earla mal mať však rovnako ako jeho otec dlhoročné problémy s drogami. S tými začal už v 12-tich, pričom okrem heroínu užíval aj crack a o svojej závislosti celkom otvorene rozprával.

Justin vydal počas svojej kariéry osem albumov ako sólový umelec, pričom posledný s názvom The Saint of Lost Causes vyšiel minulý rok. Vo svojich piesňach spieval o rodine, no aj o bolesti v srdci či zrade. Za sebou zanechal manželku Jenne Marie Maynard, ktorú si zobral v roku 2013, ako aj 3-ročnú dcérku Ettu.

Smutnú správu potvrdili priamo na jeho profile na sociálnej sieti: „S obrovským zármutkom vám oznamujeme, že nás opustil náš syn, manžel, otec a priateľ Justin. Mnohí z vás sa upínali k jeho hudbe, textom a dúfame, že jeho skladby vás budú naďalej doprevádzať na vašej ceste. Budeš nám chýbať, drahý Justin,“ znejú dojímavé slová. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nytimes.com │ Foto: YouTube/KEXP, Instagram/justintownesearle