Z českého šoubiznisu pred pár hodinami dorazili veľmi smutné správy. Po troch dňoch pátrania polícia objavila bez známok života telo nezvestného speváka, pričom za sebou zanechal manželku a dve deti. Na Slovensku zarmútila verejnosť správa o úmrtí významnej osobnosti.

Vo veku 57 rokov odišiel na večný odpočinok obľúbený český spevák Pavel Novák. Umelec bol podľa informácií Přerovského deníka tri dni nezvestný a pátrala po ňom polícia. Po neúspešných dňoch hľadania sa jeho telo v utorok konečne podarilo objaviť, bohužiaľ, bez známok života.

Správu potvrdil krajský hovorca polície Libor Hejtman. “Po mužovi bolo vyhlásené už v piatok 2. septembra celoštátne pátranie a v pondelok 5. septembra podvečer bol nájdený bez známok života v Pelhřimovsku,” uviedol. Polícia vylúčila cudzie zavinenie.

Pavel Novák bol obľúbený umelec, ktorý koncertoval v Českej republike, ale aj na stanici TV Šlágr, kam chodil spievať ako pravidelný hosť. Vystupoval i na futbalových benefičných koncertoch, pričom výťažok putoval na pomoc onkologicky chorých detí. Bol zároveň synom legendárneho speváka šesťdesiatych rokov, ktorý sa preslávil hitmi ako Malinká, Nádherná či Pihovatá dívka. Za sebou zanechal manželku Lenku, dcéru Elišku a syna, futbalového repzrezentanta Filipa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: prerovsky.denik.cz │ Foto: FB/Pesničky z kasína