Z Hollywoodu dorazili do sveta ďalšie smutné správy. V stredu zomrel známy herec, ktorý sa preslávil účinkovaním v kultových seriáloch ako MASH či sága Dallas. Informáciu potvrdila jeho agentúra aj zronená dcéra.

Hollywood prišiel o ďalšieho skvelého herca, keď v stredu v noci poslednýkrát vydýchol Brian Dennehy. 81-ročný herec, ktorý sa preslávil účinkovaním v kultových seriáloch ako Kojak, MASH či v ságe Dallas, zomrel na srdcový infarkt a v jeho prípade nie je žiadna spojitosť s koronavírusom.

Smutné správy potvrdili podľa CNN hercova talentová agentúra ako aj zronená dcéra Elizabeth. “S ťažkým srdcom vám oznamujeme, že Brian skonal minulú noc za prirodzených okolností. Bol väčší ako život, veľkorysý k chybám, hrdý a oddaný otec a starý otec. Bude chýbať svojej manželke Jennifer, rodine ako aj priateľom,” napísala na sociálnej sieti.

Dennehy získal dvakrát cenu Tony, účinkoval v množstve filmov ako First Blood, Cocoon, Tommy Boy, seriálov, no objavil sa aj v televíznych šou. Poctu mu vzdala medzi inými aj herečka Mia Farrow, ktorá uviedla, že neexistuje nikto, s kým by sa jej spolupracovalo lepšie ako s Brianom. Herec sa počas života dvakrát oženil a vychoval päť detí, vrátane herečky Elizabeth Dennehy. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: Twitter, YouTube/The Hollywood Reporter