Len nedávno verejnosť šokovala správa o rakovinovom ochorení svetoznámej speváčky. Prešlo však len pár dní a s rovnakou diagnózou vyšiel pred fanúšikov aj obľúbený český herec, ktorého milujú aj Slováci vďaka komédii S tebou mně baví svět.

Obľúbený 73-ročný český herec priznal smutnú správu. Pavel Nový má rakovinu, pričom má za sebou aj prvý zákrok. Miláčik fanúšikov legendárnej komédie S tebou mně baví svět, v ktorej si zahral ocka Pepu, bol pritom vždy zástancom zdravého životného štýlu i otužovania.

Napriek tomu pred časom ochrnul a pohybovať sa mohol len s pomocou barlí. Najnovšie sa musí pasovať s ďalšou zdravotnou prekážkou. Nový to pred fanúšikmi priznal na tlačovej konferencii k premiére muzikálu Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích. Keď si prítomní všimli za jeho uchom gázu, potvrdil správu pre týždenník Sedmička.

Dnes som sa dozvedel, že je to rakovina,“ uviedol na rovinu. Nový pritom zaháňa chmúrne myšlienky práve v spomínanom muzikáli, kde sa okrem herectva venuje aj tancu. Umelec však nestráca optimizmus ani nádej: Mám sa kvôli tomu po*rať? Medicína robí také míľové kroky vpred, tak sa na nich spolieham. Spolieham sa na to, že sa to možno ani nedostane do vnútra hlavy. Zoškrabali mi to z kosti a hodili mi tam kus kože z krku,prehovoril otvorene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  reuters.com │ Foto: YT/FACE TO FACE, FB/Inkognito, Česká televize