Filmový svet zasiahla smutná správa. Známy herec, ktorý účinkoval v niekoľkých obľúbených seriáloch, nás navždy opustil. Hviezda podľahla vo veku 72 rokov rakovinovému ochoreniu, pričom správu potvrdila jeho rodina.

Filmový svet zasiahla veľmi smutná správa. Vo veku 72 rokov nás v nedeľu navždy opustil známy herec John Wesley, ktorý podľahol rakovinovému ochoreniu krvi. Americká hviezda si zahrala vo vyše 100 filmoch či seriáloch. Medzi jeho najznámejšie patria Fresh Princ of Bel Air či Dr. Hoover spolu s Willom Smithom. Mohol sa však pochváliť aj spoluprácou s Denzelom Washingtonom, Morganom Freemanom či Barbarou Streisand, pričom sa objavil napríklad aj v obľúbenom seriáli Frasier.

John po sebe zanechal mamu, manželku Jenny Houston, dcéry Kimiko a Kinshashu, ako aj nevlastného syna Kylera Richieho. Správu o úmrtí umelca potvrdila podľa informácii denníka Mirror jeho rodina. Hercov manažér Gerry Pass vyjadril hlbokú ľútosť nad veľkou stratou. “John Wesley bol darom pre tento svet pre jeho láskavosť a milosť, ktoré sa pretavili aj do jeho práce v divadle, televízii a filme. Som zdrvený, že som dnes stratil milovaného kamaráta,” uviedol. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, Pixabay