Legendárna kapela The Rolling Stones má dôvod na obrovský smútok. Po šesťdesiatich spoločných rokoch s ostatnými členmi zomrel jeden z hudobníkov, bubeník Charlie Watts. Vo veku 80 rokov naposledy vydýchol v londýnskej nemocnici obklopený svojou rodinou.

Vo veku 80 rokov odišiel do hudobného neba bubeník kapely The Rolling Stones Charlie Watts. Hudobník pôsobil v legendárnej formácií takmer neuveriteľných 60 rokov. Smutnú správu potvrdil podľa TheGuardian jeho hovorca Bernard Doherty.

S obrovským smútkom vám oznamujeme, že milovaný Charlie Watts zomrel. Odišiel v pokoji v londýnskej nemocnici v utorok obklopený svojou rodinou. Charlie bol milujúci manžel, otec aj starý otec, a ako člen The Rolling Stones jeden z najúžasnejších bubeníkov svojej generácie,“ uviedol. Tento mesiac pritom Watts ohlásil, že bude chýbať na nadchádzajúcom turné v USA, keďže sa zotavoval po bližšie nešpecifikovanom zákroku.

Úctu bubeníkovi na sociálnej sieti vzdal aj kolega a spevák Mick Jagger, ktorý zverejnil jeho vysmiatu fotografiu za bicími bez ďalších slov. S nádhernými odkazmi do neba sa s Charliem Wattsom rozlúčili aj Ringo Starr z The Beatles, Paul McCartney či legenda sir Elton John, ktorí vyzdvihli mimoriadny talent a štýl jedinečného hudobníka. Len pred pár dňami zomrel aj hudobník z kapely UB40.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: theguardian.com │ Foto: YT/CBC News: The National, ABC News, Twitter