Zo sveta amerického filmového priemyslu prišla smutná správa. Vo veku len 55 rokov zomrela úspešná herečka, ktorá stvárnila množstvo postáv v populárnych seriáloch či filmoch. Príčina jej úmrtia nateraz nebola oficiálne zverejnená.

Vo veku 55 rokov náhle skonala úspešná herečka Sonya Eddy. Americká umelkyňa mala poslednýkrát vydýchnuť 19. decembra. Smutnú správu priniesla prostredníctvom sociálnej siete jej kamarátka a kolegyňa Octavia Spencer.

Včera odišla moja kamarátka Sonya Eddy. Svet prišiel o kreatívneho anjela. Zástupom fanúšikov Všeobecnej nemocnice bude chýbať. Modlím sa a myslím na jej milovaných, priateľov a fanúšikov,“ napísala. Príčina náhlej smrti nateraz nie je oficiálne zverejnená.

Sonya Eddy sa preslávila najmä postavou zdravotnej sestry Epiphany Johnson v seriáli Všeobecná nemocnica, kde sa objavila spolu v 543 epizódach. V roku 2022 bola súčasťou filmov ako Frank a Penelope či Satanic Hispanic. Okrem toho si zahrala aj vo vybraných epizódach obľúbených seriálov Dve baby na mizine, Glee, Zúfalé manželky, Joana z Arkádie, Monk, Felicity, Ženy z rodu Gilmorovcov či v Beverly Hills 902 10. Na Slovensku zarmútila fanúšikov smrť známej herečky, ktorá odišla na druhý svet krátko po Soni Valentovej a Maríne Kráľovičovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/octaviaspencer │ Foto: YT/ABC7, Page Six